Iyi Ki Hayatimdasin Ile Ilgili Soezler

Benim iin inanması ok zor inan.

Iyi ki hayatimdasin ile ilgili soezler. Seni ok seviyorum birtanem. Ben bile anlamıyorken seni severken sensiz kalmayı sen nasıl anlayasın. Ben senin teyzen olarak seninle hep gurur duydum.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki varsın ve de iyi ki hayatımdasın. Sayfadaki tanımak ile ilgili anlamlı szleri facebook twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

Teşekkrler aşkım seni ok seviyorum. Ne gzel bir duygudur hayatında en ok sevdiğin değer verdiğin gnlnn en gzel yerinde taşıdığın insanlara iyiki varsın diyebilmek. Bir tek insanın bize iyi ki varsın demesi var oIduğumuz iin mutIu oImamızı sağIar.

İnsan ayrılınca değil tekrar kavuşma mitleri tkenince yıkılır. Biricik aşkım yeni yılımız kutlu olsun iyi ki varsın. Ayakta duracak halim bile yokken sana koştum ben.

Sevgili eşim yeni yılın kutlu olsun. Kimsenin kalbine sahip olmasını dudaklarını pmesini veya kollarında olmasını istemiyorum nk. Kavuşmak ile ilgili sylenmiş en etkileyici 5 sz.

Mutlu yıllar bir tanem. Karamsar değilim umut doluyom ve ok daha fazla glmsyorum. Senin yznden oka mutluyum ok az ağlıyorum hemen hemen hi.

Bazen de glmek iin glmsetmek isteriz. İyi ki hayatımdasın iyi ki varsın karıcığım. Ayrı ikIimIerde yaşasak da sen hayat gneşimsin.

Yıllar elbet biter ama cennet glşn hi. Zlemekte gzeldir sonunda kavuşmak varsa. Gzel sevgilim bir mayıs ayı daha geldi ve seni tanımamın stnden bir yıl daha geti.

Ruhun en byk besin kaynağı glmektir. Glmekle ilgili gzel szlerin ruhunuza dokunmasına ve ansızın yznze bir tebessm. Eğitim grmş bir kimsede ilk gze arpan şey kafasının metodlu alışmasıdır.

Değil mi ki kavuşmalarımız topal ayrılıklarımız koşar adım. Seni seviyorum sevgilim iyi ki hayatımdasın iyi ki benimlesin iyi ki sevmişim seni ve iyi ki Allah seni karşıma ıkardı. Ne gzel bir duygudur hayatında en ok sevdiğin değer verdiğin gnlnn en gzel yerinde taşıdığın insanlara iyiki varsın diyebilmek.

Sevgili eşim yeni yılın kutlu olsun. Mutlu olmak kimin umurunda sen yanımda ol yeter. Mutluluğumun adresi can yoldaşım.

Syle nereye diyorsan oraya geleyim syle seni nasıl daha ok seveyim sen bana l de ben hi. AkIımdasın bunu sende akIından ıkarma ey yar. Eğitimin gerek tek amacı insanı srekli sorular sorar bir durumda tutmaktır.

Senin gibi bir yeğenim olduğu iin hep mutlu oldum. Arkadaşlık ukurda biriken yağmur suyu değil ki gneş vurunca kurusun. Arkadaşlarım arasında hep yeğenlerimizi anlatırken ben senden gururla bahsettim.

Onları her zaman yanı başınızda tutmazsanız keşkeler hayatınızı ele geirir. Biricik aşkım yeni yılımız kutlu olsun iyi ki varsın. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki sen varsın.

Yayımlanmış 13 Şubat 2018. İyi ki varsın szleri Yazar. Dilerim daha nice mayıs ayları yaşarız.

Buralar sadece benim yerim. İyi ki benim hayatımdasın yeğenim seni ok seviyorum. Mutlu yıllar bir tanem.

Seni ok ama ok seviyorum. Bu dnyada yeğen kadar bir evlat sevilir başka da kimse sevilmez. İyi ki varsın iyi seneler.

Zlemek iin sevmişiz biroğumuz kavuşmak ne haddimize. Her zaman grdke gresim geliyor sevdike sevesim geliyor. Iyi niyetleri iyi sonulara evirir.

Haddini Bilmekle İlgili Szler Haddini Bilmek İle İlgili Szler Haddini Bilmeyenlere. Dilinden dşmese de gzel szler ben sahip ıkarım aşkıma. Gncellendi 30 Mayıs 2019 Dost dediğin senin gibi olur iyiki varsın.

Yeni yıl her şeyi yenilesin. İyi ki benimIesin seviyorum seni. Bir sen eskisi gibi kal bir tanem.

Yıllar elbet biter ama cennet glşn hi. Mutlu yıllar bir tanem. 16032018 yle bir haldeyim ki şu an kimseye anlatma şansım yok ama sende anlamazsın biliyorum.

19092020 Ne gzel bir duygudur hayatında en ok sevdiğin değer verdiğin İyiki Varsın Szleri gnlnn en gzel yerinde taşıdığın insanlara iyiki varsın diyebilmek. Size mutluluk veren her şey hayatınızın değişmez iyi kisi olur. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri dner iyiki varsın.

Yaşam tm sıkıntıları ile beni bulsa da seni her zaman seveceğim aşkım. Sevmek iin sen varsın sevdiğim. Mutluluğumun adresi can yoldaşım.

Sevgim sevenim sevdiğim sevgilim olduğun iin beni byle sevilmenin olabilirliğine inandırdığın ve yreğimde byle byk bir sevginin kaynağı olduğun iin varlığın iin teşekkrler sevgilim. Bu gzel sayfamızda sizler iin tanımak ile ilgili sylenmiş en gzel szleri hazırladık.

Source : pinterest.com